Kurtlar Vadisi Pusu - Kurtlar Vadisi Pusu İzle - Kurtlar Vadisi Pusu Fragman - Kurtlar Vadisi
Kurtlar Vadisi Pusu - Kurtlar Vadisi Pusu İzle - Kurtlar Vadisi Pusu Fragman - Kurtlar Vadisi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kurtlar Vadisi Pusu - Kurtlar Vadisi Pusu İzle - Kurtlar Vadisi Pusu Fragman - Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Bölüm - Kurtlar Vadisi Filistin

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Kurtlar Vadisi Pusu Her Perşembe Atv Ekranlarında 22:00'da Sizlerle - Kurtlar Vadisi Pusu 112.Bölüm Fragmanı HD İçin Tıklayınız...

"Benim için de Bir Operasyon Yap" Polat Alemdar..

2 posters
YazarMesaj
AbdüLHey
KvpfanGenelModeratör
KvpfanGenelModeratör
AbdüLHey

Rep Puanı : 0
İş/Hobiler : Photoshop-Kvp
Lakap : StyLes

"Benim için de Bir Operasyon Yap" Polat Alemdar.. Empty
MesajKonu: "Benim için de Bir Operasyon Yap" Polat Alemdar..   "Benim için de Bir Operasyon Yap" Polat Alemdar.. EmptyCuma Ekim 01, 2010 6:30 am

"Benim için de Bir Operasyon Yap"

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Adana'da ikamet eden Selahattin Orhan, Kurtlar Vadisi Filistin filmi için yaptığı boya ve dekorasyon parasını alamadığı gerekçesiyle, yapımcı şirket Pana Film hakkında suç duyurusunda bulundu. Yaklaşık 40 bin lirayı bulan alacağı için Polat Alemdar'a seslenen Orhan, "Polat kardeş, bir operasyon da benim alacağım 40 bin lira için yapsan." dedi.

Film seti yetkililerin Filistin'e yapılan haksızlığı gündeme getirdiğini ancak emeğiyle gece gündüz çalışan Türkiye'deki boyacıları mağdur ettiğini savunan Selahattin Orhan, "Biz hakkımızı istiyoruz. 15 işçiyle gece gündüz çalıştık. 26 gün durmadan çalıştık. ÇUKOBİRLİK ve Kiremithane'de yaptığımız boyalar ve dekorasyonların karşılığı verilmedi. İşçilerin sigorta bilgilerini almalarına rağmen girişleri dahi yapılmamış. 70 bin liralık alacağımız vardı sadece 30 bin lira verdiler. Hepsi faturalı. Hakkımız olan 40 bin lirası verilmiyor. Biz de hakkımızı yargıda arayacağız." diye konuştu.

Orhan, normalde haftalık kişi başı 600 lira mesaiyle birlikte 700 lira ödenmesi gerekirken film yetkililerin 500 lira teklif ettiğini kendilerinin de bunu kabul etmediğini ileri sürdü.

Selahattin Orhan, kendilerine alacaklarının yatırılmaması durumunda filmin galasının yapılacağı zaman bütün çalışanlarla birlikte protesto eylemi yapacaklarını duyurdu.
K@RÎZM@
Aktif Üye
Aktif Üye
K@RÎZM@

Rep Puanı : 1
İş/Hobiler : Öğrenci/Forum Adminliği
Lakap : K@RÎZM@

"Benim için de Bir Operasyon Yap" Polat Alemdar.. Empty
MesajKonu: Geri: "Benim için de Bir Operasyon Yap" Polat Alemdar..   "Benim için de Bir Operasyon Yap" Polat Alemdar.. EmptyCuma Ekim 01, 2010 6:47 am

Bldirdiğin İçin Teşekkürler AbdüelHey
http://metin2.online-talk.net

"Benim için de Bir Operasyon Yap" Polat Alemdar..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Polat Alemdar büyük bir av peşinde!
» Polat Alemdar, klarnetçi Ata’ya karşı
»  Polat Alemdar'dan 100. yıl bombası
» Polat Alemdar Resimleri
» Polat alemdar / Necati şaşmaz