Kurtlar Vadisi Pusu - Kurtlar Vadisi Pusu İzle - Kurtlar Vadisi Pusu Fragman - Kurtlar Vadisi
Kurtlar Vadisi Pusu - Kurtlar Vadisi Pusu İzle - Kurtlar Vadisi Pusu Fragman - Kurtlar Vadisi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kurtlar Vadisi Pusu - Kurtlar Vadisi Pusu İzle - Kurtlar Vadisi Pusu Fragman - Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Bölüm - Kurtlar Vadisi Filistin

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Kurtlar Vadisi Pusu Her Perşembe Atv Ekranlarında 22:00'da Sizlerle - Kurtlar Vadisi Pusu 112.Bölüm Fragmanı HD İçin Tıklayınız...

“KV FİLİSTİN” 28 0CAK 2011’DE SİNEMALARDA

YazarMesaj
PolatAlemdar
KvpfanYönetici
KvpfanYönetici
PolatAlemdar

Rep Puanı : 4
İş/Hobiler : Adobe Photoshop Cs 1 - 5
Lakap : Tasarımc-ı

“KV FİLİSTİN” 28 0CAK 2011’DE SİNEMALARDA Empty
MesajKonu: “KV FİLİSTİN” 28 0CAK 2011’DE SİNEMALARDA   “KV FİLİSTİN” 28 0CAK 2011’DE SİNEMALARDA EmptyPerş. Eyl. 23, 2010 9:19 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

“Kurtlar Vadisi Filistin”in yeni vizyon tarihi belli oldu! Pana Film’in yapımcılığını üstlendiği ve Filistin’de yaşanan insanlık dramını konu alan “Kurtlar Vadisi Filistin”, 28 Ocak 2011’de Türkiye’de ve tüm dünyada aynı anda vizyona girecek!

“Kurtlar Vadisi Filistin” filminin yapımcılığını Pana Film adına Raci Şaşmaz üstlenirken, senaryosu Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener ve Cüneyt Aysan tarafından kaleme alındı. Zübeyr Şaşmaz’ın yönetmenliğinde, çekimleri Tarsus ve Adana’da devam eden filmin dev oyuncu kadrosunda Necati Şaşmaz, Gürkan Uygun, Kenan Çoban, Erdal Beşikçioğlu, Nur Aysan, Mustafa Yaşar, Erkan Sever, Zafer Diper, Umut Karadağ ve Ayten Uncuoğlu yer alıyor.

Filmin konusu ise şöyle:
Gazze’ye insani yardım malzemeleri götürmeye çalışan gemilere yapılan kanlı baskın üzerine Polat Alemdar ve arkadaşları Filistin’e gitmiştir. Yapılacaklar bellidir: Bu baskının askeri planlayıcısı ve yürütücüsü olan İsrailli komutan ele geçirilmelidir.

Filistinlilerle kurulan ilk temaslar sayesinde hedefine adım adım yaklaşmaya çalışan Polat Alemdar’ı bazı sürprizler beklemektedir. Hedeflerindeki kişi olan Moşe Ben Eliezer’in kural tanımaz gaddarlığı ve teknolojik imkânları işleri zorlaştırmaktadır. Polat, Moşe’ye ulaşmaya çalışırken, Filistin’de masum insanların nasıl öldürüldüklerini görür. Moşe, köyleri yıkmakta, çocukları öldürmekte ve Polat’a yardım eden herkesi hapse atmaktadır.

Ancak teknolojik imkânlar ve kural tanımazlık, Moşe’yi kurtarmaya yetmeyecektir.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://kvpfan.forum.st

“KV FİLİSTİN” 28 0CAK 2011’DE SİNEMALARDA
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kurtlar Vadisi Filistin Açıklandı ( Sinemalarda )
» FİLİSTİN’DEN İLK KARELER
» KV FİLİSTİN NEWYORK BASININDA
» Kurtlar Vadisi FİLİSTİN Afişleri
» Kv Filistin İzleyici Sayısı Tahmininiz Nedir ?