Kurtlar Vadisi Pusu - Kurtlar Vadisi Pusu İzle - Kurtlar Vadisi Pusu Fragman - Kurtlar Vadisi

Kurtlar Vadisi Pusu - Kurtlar Vadisi Pusu İzle - Kurtlar Vadisi Pusu Fragman - Kurtlar Vadisi

Kurtlar Vadisi Pusu - Kurtlar Vadisi Pusu İzle - Kurtlar Vadisi Pusu Fragman - Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Bölüm - Kurtlar Vadisi Filistin

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Kurtlar Vadisi Pusu Her Perşembe Atv Ekranlarında 22:00'da Sizlerle - Kurtlar Vadisi Pusu 112.Bölüm Fragmanı HD İçin Tıklayınız...

Paylaş | 

K.V Irak Replikleri

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
PolatAlemdar
KvpfanYönetici
KvpfanYönetici

Rep Puanı : 4
İş/Hobiler : Adobe Photoshop Cs 1 - 5
Lakap : Tasarımc-ı

MesajKonu: K.V Irak Replikleri   C.tesi Eyl. 25, 2010 4:39 am

Kurtlar Vadisi Irak filminde yer alan sevdiğiniz replikleri burada bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlk replik benden.

Polat Alemdar: Ben siyasi partilideri değilim.Bir diplomat ya da asker de değilim.Aynen senin de dediğin gibi ben bir Türk'üm ve bir Türk'ün kafasına çuval geçirecek adamın dünyasını başına yıkarım.

Abdülhey: Hoca ne diyor abi?

Memati: Ben bir künefe alayım

Doktor : Bunlar insan ! Hayvan değil !

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] - [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] - [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Denildimi Bir Yerin Adına Türk [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Beldesi, Gözüm Al Bayrak [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Arar Kulağım Ezan Sesi...

Forumla İlgili Tüm Şikayetlerinizi Bana [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Yoluyla Bildirebilirsiniz...
Kullanıcı profilini gör http://kvpfan.forum.st
PolatAlemdar
KvpfanYönetici
KvpfanYönetici

MesajKonu: Geri: K.V Irak Replikleri   Paz Eyl. 26, 2010 12:54 am

Leyla: Kocam Allah yolunda sehit oldu. Vallahi, onu oldurenleri oldurmek icin ustume bombalari baglayip ustlerine ustlerine yuruyucegim... Baba bana izin ver... Kendimi de onlari da oldureyim.

Şeyh: Leyla, benim boyle bir seye izin verecegimi nasil dusunursun. Bu kapiyi bilen biri bunu nasil ister. İslamâ??i anlayan, boyle bir hirsa nasil kapilir?

Leyla: Bundan baska ne yapabilirim ki.

Şeyh: Canli bomba olmak Allaha bir degil de iki buyuk isyan demektir. Birincisi Allahtan umudu keserek kendi canina kiymak. İkincisi de dusmaninla beraber masum kisilere de kiymayi goze alman demektir. Canli bomba oldugun zaman kac masumun olecegini bilebilir misin? Bilemezsin. Onu bilmedigin icin de gercekte su veya bu kadar masumu degil, sanki butun insanligi oldurmus gibi olursun... Muslumanlara bu fikri asilayanlar ve onlardan intihar komandosu devsirenler Hasan Sabbah fitnesini hortlatanlardir. Bu bir kiyamet alametidir kizim ve seytan isidir. Acini anliyorum kizim ama Muslumanlari dunyaya korkunc insanlar gibi gosteren canli bombalara heves ettigini gorunce uzuluyorum.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] - [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] - [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Denildimi Bir Yerin Adına Türk [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Beldesi, Gözüm Al Bayrak [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Arar Kulağım Ezan Sesi...

Forumla İlgili Tüm Şikayetlerinizi Bana [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Yoluyla Bildirebilirsiniz...
PolatAlemdar
KvpfanYönetici
KvpfanYönetici

MesajKonu: Geri: K.V Irak Replikleri   Paz Eyl. 26, 2010 12:55 am

Memati:Nerdeyiz Abdülhey??
Abdülhey:Geldik abi..
Memati:Hani ben kırmızı halı göremiyoruzm..
Polat.birazdan görürüz kırmızıyı,sarıyı.yeşili...Trafik lambaları memati..
----------------------------------------
Polat:Size teknik bir soru sorabilir miyim?....Bu binanın kaç ana taşıyıcı kolonu var?
Polat.1.'yi patlatırsam sallanırızı..2.'yi patlatırsam bina eğilir..3. ve 4.'de ise bina yıkılır..Diğer iki C4'ü de formalite icabı yerleştirdim..
Polat:Tatlı menünüzü görebilir miyim?Apple Pay'ınızın çok güzel olduğunu duymuştum.
Memati:Abi bende bir künefe alayım..Hani pay dedin ya

K.V Irak Replikleri
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Türk Sineması Replikleri(Nayır Nolamaz)
» Aşkı Memnu 71.Bölüm Bihter Nihal Behlül Sahnesi