Kurtlar Vadisi Pusu - Kurtlar Vadisi Pusu İzle - Kurtlar Vadisi Pusu Fragman - Kurtlar Vadisi
Kurtlar Vadisi Pusu - Kurtlar Vadisi Pusu İzle - Kurtlar Vadisi Pusu Fragman - Kurtlar Vadisi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kurtlar Vadisi Pusu - Kurtlar Vadisi Pusu İzle - Kurtlar Vadisi Pusu Fragman - Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Bölüm - Kurtlar Vadisi Filistin

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Kurtlar Vadisi Pusu Her Perşembe Atv Ekranlarında 22:00'da Sizlerle - Kurtlar Vadisi Pusu 112.Bölüm Fragmanı HD İçin Tıklayınız...

Kurtlar Vadisi Gladio Replikleri

YazarMesaj
PolatAlemdar
KvpfanYönetici
KvpfanYönetici
PolatAlemdar

Rep Puanı : 4
İş/Hobiler : Adobe Photoshop Cs 1 - 5
Lakap : Tasarımc-ı

Kurtlar Vadisi Gladio Replikleri Empty
MesajKonu: Kurtlar Vadisi Gladio Replikleri   Kurtlar Vadisi Gladio Replikleri EmptyC.tesi Eyl. 25, 2010 3:39 am

İskender Büyük:Ben vatanı o kadar çok sevdim ki gözüm ondan başka birşey görmedi.

Cem Ersever:Sen vatanı kurtardığını mı sanıyorsun? Vatanını en çok sevene en pis işi yaptırırsın.

Avukat Ayşe:Ben senin masum olduğuna inanıyorum.

İskender Büyükların kim olduğu değil, kimi ele geçirdikleri önemli.

İskender Büyük:Yazın bunu.İskender Büyük ikinci adamı açıklayacak!

??:Eğer köşkün sahibi aynı kalırsa Türkiye diye birşey kalmayacak.

Iskender: Siz devleti dinlemeyi birakin, ben dinledimde noldu

İskender: Sorularıma adam gibi cevap ver, seni buraya gömüp gideyim.

eee baba iskender büyük ama yorgun ...
https://kvpfan.forum.st
PolatAlemdar
KvpfanYönetici
KvpfanYönetici
PolatAlemdar

MesajKonu: Geri: Kurtlar Vadisi Gladio Replikleri   Kurtlar Vadisi Gladio Replikleri EmptyPaz Eyl. 26, 2010 1:06 am

Ayşe Yılmaz: Merhaba Avukat Ayşe Yılmaz…. Sizi savunmak için görevlendirildim… Ben tabi çok konuya hakim değilim bana biraz daha yardımcı olursanız daha iyi savunma yapabilirim.
İskender Büyük: Kaç yaşındasın sen?
Ayşe Yılmaz: Otuz aslında yirmi dokuz ama ocakta doğduğum için otuz sayılır.
İskender Büyük: Kimdi senin ceza hukuku hocan?
Ayşe Yılmaz: Köksal Hoca..
İskender Büyük: İyi o zaman sen git Köksal gelsin.
Ayşe Yılmaz: Çıkışta yanına uğrayacam selamınızı söylerim.
İskender Büyük: Peki avukat söyle bakalım bu dava askeri ceza mahkemesinde mi görülmeli bu mahkemede mi?
Ayşe Yılmaz: Bu suçları işlediğiniz sırada resmi olarak subay mıydınız değimliydiniz
İskender Büyük: Sen böyle mi savunacaksın
Ayşe Yılmaz: Yo afedersiniz öyle demek istemedim.
İskender Büyük: Sen aklına göre hüküm verip beni meşgul edeceksin öylemi ..
Ayşe Yılmaz: Düzeltebilir miyim suçu askeri mahalde işlediyseniz…
İskender Büyük: Sen benim suç işlediğimi peşin peşin kabul etmişsin ha bide ben mi savunacaksın?
Ayşe Yılmaz: Suç derken iddanameyi kastediyorum kanunsuz emir diye bir şey varsa yapılanların devlet büyüklerinin emriyle yaptığınızı ispat edebilirsek.
İskender Büyük: Askeri mahkemede mi sivil mahkemede mi?
Ayşe Yılmaz: Ben askeri ceza mevzuatını bilmem ama biraz daha çalışınca üstüne daha detaylı konuşabiliriz.
İskender Büyük: Sen bununla mı doldurdun sınav kağırtlarını?
Ayşe Yılmaz: Hayır .
İskender Büyük: Belli başka kimse seni bu cahiliyle geçirmez..
Ayşe Yılmaz: Ben size bir kabalık yapmadım.
İskender Büyük: Ayşe bana bak ben İskender Büyük’üm benim kanımı canımı her şeyimi almak beni yok etmek isterler o yüzden senin gibi iki lafı bir araya getiremeyen genç bir avukatı yollarlar bana ben bunlara alışığım ama sen nasıl anlamıyorsun bunu ve beni savunabileceğini zannediyorsun seni ne kadar aptal bulduklarından hiç şüphelenmiyor musun?
Ayşe Yılmaz: Siz ülkeye ne kadar hizmet ettiğinizden ne kadar şüphelenmiyorsanız.
İskender Büyük: Benim davam avukat yetiştirme davası değil bende çocuk bakıcısı değilim
Ayşe Yılmaz: İskender bey İskender bey sayın Büyük sayın Büyük

Hakim: Avukatı nerde?
Mübaşir: Gelmedi fendim.
Hakim: İskender Büyük avukatın nerde?
İskender: Hukuk fakültesine geri gönderdim
Hakim: Artık bir avukata karar ver ya da resen ben atayacam ve azletmene de müsaade etmeyeceğim yaz kızım sanık vekilin duruşmaya gelmediği anlaşıldığından
Ayşe: Özür dilerim efendim malum İstanbul trafiği …
Hakim: Sil orayı kızım nerde kalmıştı ifadesi
İskender: Apoya operasyon düzenleneceği haberini kimin verdiğinde kalmıştık …
Hakim: Bilgi kaynağın kimdi ?
İskender: Size Gladio organizasyonunun ikinci adamının bizzat benimle yan yana omuz omuza çarpıştığını anlatıyorum emride ondan aldım bilgiyide başka bilgi kaynağım yok benim
Hakim: Gladionun ikinci adamının adı ne?
İskender: Adını zamanı gelince söylicem
Ayşe: Sayın başkan bahsi geçen ikinci adam olmadan bu yargılama yetersiz ve eksik olacaktır çünkü müvekkilim onun bilgi ve emri dışında hiçbir eylemde bulunmamıştır.
Hakim: İsmi söyle İskender Büyük
İskender: Zamanı gelince diyorsam zamanı gelince madem beni müebbetle yargılıyorsunuz hergün gazeteler televizyonlar nasıl bir canavar olduğumu bas bas bağırıyor bütün katliamları eylemleri benim yaptığımı söylüyorsunuz o halde beklemeyi de bileceksiniz ben ne söylersem o ne zaman istersem o zaman
Hakim: Var olup olmadığı belli olmayan bir örgüt, adını söyleyemediğim ikinci adam.. birincisini de biliyor musun?
İskender: Bir numaranın adının önemi yok John cek William demişim fark eder mi? Bulup mahemeye çıkarabilecek misin?
Hakim: Nerde kaldı kızım?
Katip kız: Gladionun ikinci adamı dedi ki merhum cumhurbaşkanı biz operasyon yaparken Ab….h ö….lan .a haber verdi ve kaçmasını sağladı dedi
Hakim: Niye böyle bir şey yapsın reisi cumhur
İskender: Apoya haber veren reisi cumhur değilmiş bunu ölümünden sonra öğrendim
Hakim: Yaz kızım terörist başı ö…lan operasyonunu ihbar eden cumhurbaşkanı değildir ben öyle düşünsem de bu hususu ölümünden sonra öğrendim
İskender: Öldürülmesinden sonra

Nisan 1993 –ANKARA

Cumhurbaşkanı: Arkadaşlar bölgede bizsiz hiçbir şey yapamazlar.
İskender Büyük: Sayın cumhurbaşkanım bölücü başına operasyon bilgisini siz mi verdiniz?
Paşa: Evladım o nasıl laf ?
İskender Büyük: Biz bölücü başını öldürsek örgüt bir ayda dağılacaktı bu meselede bitecekti
Cumhurbaşkanı: Bilmeden konuşmak bu ülke için en zararlı şey apo sonrası örgütün kimlerin elinde neler yapacağını sen biliyor musun?
İskender Büyük: O zaman öldürülmesi talimatını niye verdiniz?
Cumhurbaşkanı: Madem talimatı ben verdim öldürseydiniz.
İskender Büyük: Adam bizim orda olduğumuzu biliyordu.
Cumhurbaşkanı: İndirirsin birlikleri ta burdan Musula kadar kendi güvenlik hattın oluşturursun Musul Kerkük sende olur bak bakalım terörü besleyen ülkeler senin sözünden çıkıyor mu? Pkk bu gününü meselesi yarının meselesi değildir yarının meselesi kürt meselesidir bunun da çözümü basit daha büyük daha demokratik daha güçlü bir Türkiye

Fuat Aras: Sen Cumhurbaşkanıyla nasıl öyle konuşursun?
İskender Büyük: Bu adamın bizi sattığını sen söylemedin mi?
Fuat Aras: Evet bizi sattığını söyledim söylemesin ama davul zurnayla etrafa ilan edelim demedim.
İskender Büyük: İlan etmiyorum ona soruyorum.
Fuat Aras: Sana ne diyecekti ki evet ben söyledim mi diyecekti
İskender Büyük: Birilerinin bildiğini bilsin
Fuat Aras: Dinle beni o zaman bağırmakla bir şey elde edemezsin bu cumhurbaşkanıyla olmayacak.
İskender Büyük: Nasıl yani?
Fuat Aras: Bak bu adam Musul’a Kerkük e girmek için yapıyor bunları biliyoruz ve bu durum bizi böldürecek defalarca konuştuk bunu.
İskender Büyük: Eee ne diyorsun.
Fuat Aras: Cumhurbaşkanı pazartesi basın toplantısı yapacak federasyon işini oldu bittiye getirmek için eğer pazartesi günü köşkün sahibi aynı kalırsa Türkiye diye bir şey kalmayacak bizde bunun altında kalacağız.
İskender Büyük: Kalmayız
Fuat Aras: Kalamayız
PolatAlemdar
KvpfanYönetici
KvpfanYönetici
PolatAlemdar

MesajKonu: Geri: Kurtlar Vadisi Gladio Replikleri   Kurtlar Vadisi Gladio Replikleri EmptyPaz Eyl. 26, 2010 1:06 am

Hakim: Bulduk senin Fuat’ı
İskender: Nerdeymiş?
Hakim: Bülent Fuat Aras, 37 doğumlu, öğretim üyesi,
İskender: Tamam tamam aynı adamdan bahsediyoruz.
Hakim: Bu senin Bülent Fuat Aras 1994 de ölmüş sen bizimle dalga mı geçiyorsun ?
İskender: Fuat Aras yaşıyor, bulduk dediğiniz bumuydu?
Hakim: Yoo bu değil mezarı.
İskender: Ben size Fuat Aras yaşıyor diyoum.
Hakim: Sana mı inanacağız devlete mi ?
İskender: Aman aman ben devlete inandım siz inanmayın sayın başkan... Fuat Aras’ın nerde olduğunu sadece mehkeme hayetine özel olarak söylerim.
Hakim: O ne demek ?
Av. Haşim İçtürk: Sayın başkan, gizli celse istiyoruz.
İskender: Fuat Aras hayatta, İstanbul’da.
Hakim: Eee söyle yerini adresini diyoruz, söylemiyorsun.
İskender: Onu buraya getirmeye gücünüz yetmez .
Av. Haşim İçtürk: Efendim resmi kanallar Fuat Aras’ın bulunmasına engel olur sayın Büyük bunu kasdediyor,
İskender: Siz beni serbest bırakın ben size adamın kendisini getirim.
Hakim: Bak tahliye istiyor.
Savcı: İster tabii efendim sanık işin kolayını bulmuş ölü bir adamın üstüne her şeyi yıkıp kaçma peşinde.
Hakim: Bu adam opera konser meraklısı mı gidip konser salonunun önünde bekliyorsun ?
İskender: Onu değil ona götürecek adamı bekliyorum.
Hakim: Kim o adam?
İskender: Onunda ismini veremem adam dört yıldızlı general siz beni anlamıyorsunuz ki bırakın polisi bizzat siz kendiniz gitseniz generalin karşısına önünüzü ilikler elini sıkar geri dönersiniz Fuat’ta paşayı anında bir çukura gömer.

Kurtlar Vadisi Gladio Replikleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kurtlar Vadisi Gladio
» Kurtlar Vadisi Gladio : Oyuncular ve Kadro
» Kurtlar Vadisi Gladio Resimleri
» Kurtlar Vadisi Gladio İmzalar
» Kurtlar Vadisi Gladio Gifleri