Kurtlar Vadisi Pusu - Kurtlar Vadisi Pusu İzle - Kurtlar Vadisi Pusu Fragman - Kurtlar Vadisi
Kurtlar Vadisi Pusu - Kurtlar Vadisi Pusu İzle - Kurtlar Vadisi Pusu Fragman - Kurtlar Vadisi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kurtlar Vadisi Pusu - Kurtlar Vadisi Pusu İzle - Kurtlar Vadisi Pusu Fragman - Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Bölüm - Kurtlar Vadisi Filistin

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Kurtlar Vadisi Pusu Her Perşembe Atv Ekranlarında 22:00'da Sizlerle - Kurtlar Vadisi Pusu 112.Bölüm Fragmanı HD İçin Tıklayınız...

ABDÜLHEY FANATİK TRABZONSPOR’ LU

YazarMesaj
PolatAlemdar
KvpfanYönetici
KvpfanYönetici
PolatAlemdar

Rep Puanı : 4
İş/Hobiler : Adobe Photoshop Cs 1 - 5
Lakap : Tasarımc-ı

ABDÜLHEY FANATİK TRABZONSPOR’ LU Empty
MesajKonu: ABDÜLHEY FANATİK TRABZONSPOR’ LU   ABDÜLHEY FANATİK TRABZONSPOR’ LU EmptyÇarş. Eyl. 01, 2010 1:47 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Fenomen dizi Kurtlar Vadisi’nde Abdülhey karakterini canlandıran Kenan Çoban’dan futbol üzerine çarpıcı açıklamalar…
Sporla, özellikle futbolla oldukça ilgili olan Kenan Çoban, [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yaptığı röportajda Trabzonsporlu olduğunu açıkladı. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bugün yayınlanan röportajda Çoban, maçları fırsat buldukça stadyumda izlediğini belirtti. Türk futbolundaki transferler üzerine çarpıcı yorumlar yapan Çoban, dünya kupasındaki favorisinin İspanya olduğunu söyledi.

İşte bu muhteşem röportajda yer alan önemli açıklamalar:

Ertuğrul Sağlam’ın başarılı olacağını söylemiştim

Ertuğrul Sağlam'ın başarılı olacağına inandım. Bursaspor'u şampiyon yapmasına çok sevindim. Çünkü hakikaten çalıştı. O fırsatların Beşiktaş'ta verilmediğini ben söylemiştim. Fırsat verildiği zaman bir takımı başarıya götürebileceğini hepimiz gördük. Yıllarca şampiyonluğa özlem duyan bir takımı şampiyon yaptı. Bu Türk futbolu adına da müthiş bir olay. Ertuğrul Sağlam yurt dışında neden iyi bir takım çalıştırmasın.

Serdar Özkan transfer olacağını bana bile söylemedi

Serdar Özkan, Galatasaray'a transferi hakkında bir şey söylemedi… Demek ki kendi prensibi ve gizli tutmak istedi ben de üstelemedim. Herkesin özel bir durumu olabilir. O yüzden hiç bir arkadaşıma sormam transferin var mı diye. Bir arada olduğumuz zaman her zaman o insanların başarılı olmasını isterim.

Mesut Özil’le gurur duyduk

Bu Dünya Kupası’nda yıldızı parlayan bir Mesut Özil var... Bugün Kaka'ya ve Messi'ye baktığın zaman golü yok. Genelde Dünya Kupası’nın dünya futboluna kazandırdığı bir iki tane öne çıkan futbolcu mutlaka olur. Genelde hep böyle olmuştur. Bu yıl da gurur duyduğumuz bir Mesut Özil var. İnşallah daha başarılı da olur…

Doksan dakika tezahürat yaparım

O coşkuyu yakalamak lazım. Ama gidip de bir maçı ben hayatta oturarak, çekirdek yiyerek izleyemem kalkıp tezahürat yapacağım. Ama benim tek karşı geldiğim şey taraftarların kendi arasındaki saha içi ve saha dışı savaş.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://kvpfan.forum.st

ABDÜLHEY FANATİK TRABZONSPOR’ LU
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kenan Çoban / Abdülhey
» Ebru,Abdülhey'e Ne Yapacak?