Kurtlar Vadisi Pusu - Kurtlar Vadisi Pusu İzle - Kurtlar Vadisi Pusu Fragman - Kurtlar Vadisi

Kurtlar Vadisi Pusu - Kurtlar Vadisi Pusu İzle - Kurtlar Vadisi Pusu Fragman - Kurtlar Vadisi

Kurtlar Vadisi Pusu - Kurtlar Vadisi Pusu İzle - Kurtlar Vadisi Pusu Fragman - Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Bölüm - Kurtlar Vadisi Filistin

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Kurtlar Vadisi Pusu Her Perşembe Atv Ekranlarında 22:00'da Sizlerle - Kurtlar Vadisi Pusu 112.Bölüm Fragmanı HD İçin Tıklayınız...

Paylaş | 

Seni Seviyorum Elif !!!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
PolatAlemdar
KvpfanYönetici
KvpfanYönetici

Rep Puanı : 4
İş/Hobiler : Adobe Photoshop Cs 1 - 5
Lakap : Tasarımc-ı

MesajKonu: Seni Seviyorum Elif !!!   Çarş. Haz. 10, 2009 1:17 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Seni Seviyorum Elif!
Kurtlar Vadisi Pusu izleyenlerini şaşırtan 62. bölümde geçen bir sahne belkide Kurtlar Vadisi Pusu'nun en ilginç ve hüzünlü sahnelerinden birisiPolat Alemdar 'ın hala gönlünde eski sevgilisi Elif 'in yattığını açığa çıkardı. Fikir ne ise zikir de odur sözünden yola çıkarak istemeden ağzından Ebru 'ya karşı "Elif Seni Seviyorum" cümlesi çıktı. İlk başta ne dediğini farketmedi ve Mematinin uyarısı üzerine hatasını anladı ve çok pişman oldu...
Kullanıcı profilini gör http://kvpfan.forum.st

Seni Seviyorum Elif !!!
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» EY SEVGİLİ SENİ SEVMEK VARYA
» Yıldız Usmonova - Diledim
» Aşk-ı Memnu Giflik Resimler
» AğıR nickLeR
» Ezel Dizisi