Kurtlar Vadisi Pusu - Kurtlar Vadisi Pusu İzle - Kurtlar Vadisi Pusu Fragman - Kurtlar Vadisi
Kurtlar Vadisi Pusu - Kurtlar Vadisi Pusu İzle - Kurtlar Vadisi Pusu Fragman - Kurtlar Vadisi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kurtlar Vadisi Pusu - Kurtlar Vadisi Pusu İzle - Kurtlar Vadisi Pusu Fragman - Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Bölüm - Kurtlar Vadisi Filistin

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Kurtlar Vadisi Pusu Her Perşembe Atv Ekranlarında 22:00'da Sizlerle - Kurtlar Vadisi Pusu 112.Bölüm Fragmanı HD İçin Tıklayınız...

Magazinciler onu bikinili yakalamak için uğraşmış

YazarMesaj
кσмυтαη
Yeni Üye
Yeni Üye

Rep Puanı : 0
İş/Hobiler : web tasarım (site yapmak)ve fotoshop
Lakap : uzman

Magazinciler onu bikinili yakalamak için uğraşmış Empty
MesajKonu: Magazinciler onu bikinili yakalamak için uğraşmış   Magazinciler onu bikinili yakalamak için uğraşmış EmptyÇarş. Haz. 10, 2009 5:20 am

Didem Taslan, Kurtlar Vadisi’nde oynarken bikinili görüntüsü çıkarsa diziden atılacağı haberlerine değindi, magazincilere gönderme yaptı.
Kurtlar Vadisi Pusu’da Gamze karakterini oynayan Didem Taslan, kendisine yönelik olarak okuduğu eleştirilerde “Çok makyajlı, yürüyemiyor bu, bunu podyuma atın, bu çok süslü” şeklinde yorumlar bulunduğunu belirterek “Zaten orada bakımlı, hoş bir kadını oynuyorum. Hep bir oradaki Elif karakteri ile kıyaslama vardı” diye konuştu.

Asıl mesleği modellik olan ve oyunculuk yapan bir çok insan gibi kendisine de önyargıyla yaklaşıldığını ifade eden Didem Taslan, özel hayatına çok dikkat ettiğini vurguladı.

tv8′de Candaş Tolga Işık’ın sunduğu ‘Bunu Konuşalım’ programına konuk olan Taslan, “Özel hayatımla hiç gündemde yer almadım, almak istemiyorum” diye konuştu.

YAPIMCIDAN UYARI MI ALIYORLAR?

Gece dışarı çıkmak konusundaki çekincesini “Yanınızdaki bir erkek ya da merhabalaştığınız bir kişinin sevgiliniz yazılması faktörü sizi engelliyor. Benim çalıştığım dizi, yapımcı bunu zaten istemez. Benim oynadığım Gamze karakterinin önüne, benim özel hayatım geçmemeli. Bu bütün dizilerde böyledir” şeklinde konuştu.

BODRUM’DA BİKİNİLİ YAKALAMAK İÇİN ARAMIŞLAR

Oyuncuların özel hayatlarına dikkat etmeleri konusunda yapımcıların bir baskısı olup olmadığıyla ilgili soruya da Didem Taslan, “Bu genelde böyledir. Özel hayatıyla ilgili sorun olanlar da diziden çıkar ya da çıkartılır. Çünkü bir bakıyorsunuz, özel hayatı ya da yaptığı şeyler uymuyor ya da zarar veriyor dizinin reklamına, mutlak suret ya bir ölüm ya bir yurtdışı olur” açıklamasını yaptı.

Didem Taslan, “Sizin ölümün bununla bir ilgisi yok değil mi?” sorusuna da “Yok. Benim bir ara şey çıktı, ‘Mayo giyerse diziden çıkacak, öldürülecek” diye” ifadesini kullanarak bunun doğru olmadığını hatta o yaz bikinisini giydiğini ve magazincilerin kendisini Bodrum’da çok aradıklarını belirtti.

Taslan, yapımcı tarafından konulan bu tür kuralların asla olmadığını ancak oyuncu olarak biraz düzenli yaşamak gerektiğini vurguladı.

ALINTIDIR

Magazinciler onu bikinili yakalamak için uğraşmış
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "Benim için de Bir Operasyon Yap" Polat Alemdar..
» Kurtlar Vadisi'nin 'Seyfo Dayı'sı Nihat Nikerel İçin Mevlit Okutuldu
» Mavi Marmara Vadi İçin Hazırlanıyor!
» Bordo bereliler Polat için seferber oldu
» Kurtlar Vadisi Filistin için GALA Yapılmayacak.. !as