Kurtlar Vadisi Pusu - Kurtlar Vadisi Pusu İzle - Kurtlar Vadisi Pusu Fragman - Kurtlar Vadisi

Kurtlar Vadisi Pusu - Kurtlar Vadisi Pusu İzle - Kurtlar Vadisi Pusu Fragman - Kurtlar Vadisi

Kurtlar Vadisi Pusu - Kurtlar Vadisi Pusu İzle - Kurtlar Vadisi Pusu Fragman - Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Bölüm - Kurtlar Vadisi Filistin

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Kurtlar Vadisi Pusu Her Perşembe Atv Ekranlarında 22:00'da Sizlerle - Kurtlar Vadisi Pusu 112.Bölüm Fragmanı HD İçin Tıklayınız...

Paylaş | 

Komik Mesajlar

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
PolatAlemdar
KvpfanYönetici
KvpfanYönetici

Rep Puanı : 4
İş/Hobiler : Adobe Photoshop Cs 1 - 5
Lakap : Tasarımc-ı

MesajKonu: Komik Mesajlar   Çarş. Haz. 10, 2009 5:20 am

SENİ AĞLARKEN GÖRMEKTENSE DAĞLARI YIKARIM SENİN ÜZÜLMENİ GÖRMEKTENSE KENDİMİ YAKARIM ÖLÜRSEM MEZARIMA GELİP TOPRAK ATMA KALKAR O KÜREĞİ KAFANDA KIRARIM

TANRIDAN BİR ÇİÇEK İSTEDİM O BANA BİR BAHÇE VERDİ TANRIDAN BİR AĞAÇ İSTEDİM O BANA BİR ORMAN VERDİ TANRIDAN BİR SALAK İSTEDİM SENİN NUMARANI VERDİ

EY DAĞLARI TAŞLARI HERŞEYİ YARATAN RABBİM HERŞEYE BİR GÜZELLİK AYRI BİR TAT İNSANLARA AKIL MANTIK ZEKA DAĞITIRKEN BU MESAJA MAL MAL BAKAN BU ÖKÜZÜ NİYE UNUTTUN

BATARYASI ZAYIF RÜYALARIMDA KAPSAMA ALANI DIŞINDA KALAN SEVGİLİME ŞEBEKE HATASI NEDENİYLE ULAŞAMADIM ŞİMDİ YÜREĞİMDE FULL ÇEKEN HATTIMLA SENİNLEYİM

ACILARIN MUTLULUĞA ENGELSE UMUTLARIN TAMAMEN TÜKENDİYSE YÜREĞİN SENİ UÇURUMUN KENARINA GETİRDİYSE DUR BEKLE DAHA KARPUZ KESECEKTİK

HOŞLANDIĞINIZ AMA ÖPEMEDİĞİNİZ BİRİ Mİ VAR ADINI YAZ BİR BOŞLUK BIRAK SOYADINI YAZ 2222 YE GÖNDER BİZ ÖPELİM BAK GÜLME SENİ ÖPERİM ÖPCELL

ELİNİ TUTTU DİYE SENİ SEVİYOR MU SANDIN
GÖZLERİNE BAKTI DİYE SENİN Mİ SANDIN
DUDAĞINDAN ÖPTÜ DİYE EVLENECEK Mİ SANDIN
2009 YILINDAYIZ KANKA SEN ERKEK MİLLETİNİ ADAM MI SANDIN
Kullanıcı profilini gör http://kvpfan.forum.st
edna_33
Yeni Üye
Yeni Üye

Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Komik Mesajlar   Cuma Mayıs 07, 2010 10:22 pm

Dün gece seni o kadar aradım ki, soğuk vücuduma dokunmanı o kadar istedim ki , yatağa sensiz ve çıplak girmek zorunda kaldım! Nerdeydin canim pijamalarım..

Kız arkadaşımı o kadar seviyorum ki eskimesin diye başkalarının kız arkadaşlarını kullanıyorum.....

Bu güzellik, bu zekâ, bu akıl, hele şu anlam dolu gözlerin büyüsü, Allah bütün güzellikleri bir yerde toplamış. Neyse kendimden çok bahsettim eee senden naber?

Sevgilim seni tv kumandasından, futbol topundan, pazar gazetesinden çok daha fazla sevdiğimi söylemiş miydim? :p
Kullanıcı profilini gör

Komik Mesajlar
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» kOmiK mekTUp
» Komik ve Anlamlı fotoğraflar
» Modelersiz en baştaki mesaja yani mesajlar arasına kod eklemek ltfen yardım edin
» Üst menüye son mesajlar butonu ekleme
» Silinmiş Mesajlar